Кошик
105 відгуків
  • picture 1

КИЛИМИ В БАГАЖНИК З ПОЛІСТИРОЛУ

Килимки з полістиролу для чистоти Вашого багажника

 

Так само як і килимки в салон, використання подібних пристосувань для багажника не менш актуально. Для багатьох водіїв багажник є не просто засобом перевезення, але і зберігання різних виробів: рідких, сипких, м'яких, металевих та інших. Все це може вплинути на обшивку відділення, яка в ряді випадків стає зіпсованої безповоротно. Використовуючи килимки в багажник транспортного засобу, підвищується рівень безпеки і навантаження, і самого цього відділу кузова. Виконання з полістиролу забезпечує хорошу ізоляцію від бруду і пилу, в той час як антиковзка структура забезпечить надійну фіксацію будь-якого вантажу.

 

Характеристики полістирольних килимки в багажник. Критерії вибору.

 

Найголовніше завдання при виборі необхідного килима є його розмір. Адже відповідність формі і контуру багажного відділення – це головна прерогатива, що дозволяє даним полістиролу виробу надійно зафіксуватися по всьому периметру багажника. Багато сучасні компанії-виробники України, Польщі, Росії та інших країн мають налагоджено виробництво виробів для авто, в числі яких можна придбати килимок в багажник оригінального виконання, що буде повністю відповідати габаритам багажного відділення транспортного засобу. Так як полістирол має досить серйозні характеристики, як еластичність, стійкість до температур і навантажень, стійкість до кислот і лугів, виконаний з нього килимок забезпечує автомобіль поруч переваг, серед яких:

- можливість перевозити будь-які об'єкти без необхідності додаткових кріплень;

- відсутність переживань водія за пролиту рідину;

- чистота кузова, в будь-яку погоду, так як килим досить швидко і легко обслуговується;

- наявність акуратного і естетичного вигляду багажника, отриманого за рахунок оригінальної ребристою або іншої фактури побратима покриття.

Щоб вибраний Вами килимок володів даними можливостями, слід приділити особливу увагу його купівлі. Тільки сертифікована продукція, випущена відкритими компаніями, може гарантувати повну безпеку для здоров'я людини від придбання, а так само відповідати формою і розмірами Вашої моделі автомобіля. Тут же слід додати, що полістирольні килими самі собою нешкідливі і не вимагають особливої утилізації, а термін служби виробів має досить великі терміни, практично не зношуючись (якщо, звичайно ж, не застосовувати навантаження важкими і гострими об'єктами, які можуть пошкодити будь-який матеріал протягом тривалого часу).

 

Особливості використання килимків з полістиролу

 

Использовать необходимые коврики в багажник достаточно не сложно даже тем, кто ни разу с ними не сталкивался. Равномерная цельная структура и наличие геометрических форм, которые полностью совпадают с кузовом автомобиля, обеспечивает его быструю укладку, а наличие шероховатостей с обратной стороны – надёжную фиксацию с заводской обшивкой. В холодную зиму или жарким летом они не требуют дополнительного ухода, так как полистирол прекрасно выдерживает даже критичные температуры, соблюдая необходимую жесткость при +50 и не теряя эластичности при минусовых показателях. Очищається будь-якими засобами чищення, як милом, так і миючими порошками, рідинами і навіть содою.

Якщо цієї інформації недостатньо для того, щоб зробити покупку, отримати більш докладний опис про килимках і його використанні, а так само підібрати необхідну модель для свого авто можна на сайті http://mycar24.com.ua/

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 ... 22